| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de foarte mult timp. Nu imi incape penisul in boxeri sau chiloti. Ma incomodeaza foarte tare. Exista cumva marimi mai mari?(eu nu am gasit nicaeri) penisul meu are marimea de 27cm. Rog seriozitate va rog

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ai incercat chiloti sau boxeri de marime mai mare si tot te jeneaza?
nu are cum! chit ca ii faci tu personal o modificare ceva, ..sa se adapteze la problema!
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu te cred plus ca nu ai peste 18 anilaughing Dar dacă e așa tinel și tu in stânga dreapta sau fa o modificare tu. Aranjează-lhappy

| Kiwibibilă a răspuns:

Duuu te ma de aici esti cumva cal?

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Cum sa ai 27 cm. Din ce esti facut? Doaamnee futaciosule. Da in pantaloni iti incape? Pune-o pe un picior doar nu o lasi in sus. Hallo 27 cand e sculata, cand e moarta trebuie sa incapa si intr-un ciorap.