| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si nu inteleg cum isi tin baietii penisul in chiloti / boxeri. Adica..nu mai vreau raspunsuri gen : in stanga, drapta...ca nu inteleglaughing Adica..eu practic nu inteleg cum o baga ei in chiloti..cu capul spre spate..sau asa in sus "spre fata"?
Seriozitate. Fundita.

4 răspunsuri:
| Alexycys2000 a răspuns:

Toti chilotii au un loc mai larg pentru el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se aseaza singur, chiar nu am avut niciodata problema asta

| Borsko a răspuns:

Nu stiu la ce raspuns poti sa te astepti laughing
Acum depinde de preferinte? Dar ma rog, doar pui chilotii si se aseaza el thinking

| Electro622 a răspuns:

In jos rolling on the floor, deci poate tu crezi ca e in erectie tot timpul(adica mare rolling on the floor ) nu e asa el de obicei este la o marime destul de mica si intra foarte usor