| Piticuuu a întrebat:

Am o problema.deci mai intai notam cu x=baiatul nou si y=antepenultimul prieten. bun deci, ieri am cunoscut un baiat, care ma place, am vorbit in fine chestii frumoase. Dar am realizat, cu toate ca nu seamana(poate decat la ochi), ca imi aduce aminte de "x", Pot spune ca relatia a fost destul de intensa si cu sentimente, cu toatee ca eu am stricat-o am suferit destul dupa si eram constienta ca inca il mai placeam(nu ma intrebati de ce ne-am despartit atunci, a fost o prostie)oricum am tercut peste si numai imi placea de el.Ideea este ca, eu am mai avut relatii dupa "x" si nici unul nu mi-a adus aminte de el, dar acum "y" ma rascoleste extrem de mult, eu chiar am avut sentimente fata de "X". am mai spus am suferit mult dupa. Ceea ce ma inspaimanta este ca acum "y" imi aduce aminte de "x", si eu numai stiu ce sa cred, imi place de "y" sau doar imi place pentru ca imi aduc aminte de "x"? sunt confuza rau si nu vreau sa ii dau sperante false lui "y". ajutati-maaaaa

Răspuns Câştigător
| Pufuuletz a răspuns:

Poi si mie mi s-a intamplat ceva d genuu, dar acum depinde numai de tine ce o sa faci...Cred ca ar fi mai bine sa ii compari pe "x" si pe "y"...Dar cred si ca pe "x'' il mai iubestii pentru ca fiind cu "y" iti amintestii d "x".big grinbig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Piticuuu explică:

Wow wow wow Gabi "x" si "y",sunt amandoi baieti... nu ai vazut la inceput raised eyebrows.Si Pufuuletz,asta imi e clar si mie acum, dar eu as cam vrea sa am o idee, despre ce sa fac