| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei baieti, va place sa dati sperante false fetelor? Eu da.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

E un fel de al doilea hobby.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu dau sperante doar morti dar vad ca e ocupata, nu e bine sasi bati joc de cineva man ca tot raul se intaorce impotriva ta

| Axde a răspuns (pentru RAY):

Gen,,Fetelor, voua va place sa va bateti joc de baieti. Eu da!" laughing
Cere-i prostului ce nu are.

| Damrongsoontornchai a răspuns (pentru RAY):

In cazul tau chiulul e la orele de romana. Uite ce-a iesit. sad

| RAY a răspuns:

Nu, de ce sa fi nesimtit,desi fetelor le plac baieti ca tine din pacate, recunosc ca am stat cu fete pentru sex pentru altceva as putea sta? dar poate ca am dat dar e trecut, si singur e ok, decat cu o ipocrita mai bine singur, in prezent nu as da nici o speranta

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca incerci sa dai impresia, sa fii perceput asemenea unui Don Juan cu manifestari machiavelice. laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cateodata laughing

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Şi ai făcut-o!

| MarianaNiculescu a răspuns:

Nu inteleg

| GrungyCacti a răspuns:

Sadicule

| laviniabeluska11 a răspuns:

Analfabet

| Steam321 a răspuns (pentru laviniabeluska11):

Si eu sunt baiat dar eu unul nu as vrea sa vad o fata cum plange din cauza mea ca mi-am batut eu joc de ea

| RAY a răspuns (pentru laviniabeluska11):

Agramat esti cand nu scrii corect nu analfabet