| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am intalnit accidental cu o fata pe care o placeam inainte, ea dandu-mi sperante false, in fine nu asta conteaza. Deci, azi m-am intalnit cu ea dupa ce am evitat-o in acest timp, dar de vreo 3 saptamani a inceput sa ma urmareasca cu privirea si asteptand mereu sa o salut. Cum azi a fost ziua mea de nume, Sf.Gavril, am zis sa imi calc pe orgoliu si sa o salut si totodata i-am dat si bomboane, dupa a inceput sa ma ia in brate si sa ma pupe (pe obraz, normal) chestii pe care inainte nici daca o obligai nu le facea. Credeti ca acum ei ii place de mine?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu de unde sa stiu asta,poate dumnezeu stie sa nu uit sa il intreb, de ce nu o intrebi pe ea? fetele te ia in brate din multe motive, daca o fata te vede ca un frate face gesturi de astea, te ia in brate, te pupa etc plus ca era ceva normal

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că ai șanse destul de mari. Poți să încerci să o cunoști mai bine.

| Socke a răspuns:

De principiu de place(75%). restul de 25% posibil sa vrea sa profite de tine sau are nevoie de o rezerva pentru iubit.