| SERIALS a întrebat:

Am o problema delicata, am un apartament cu 2 odai, in prima stau eu, iar in alta stau 2 studenti. Ieri pe la 4 dimineata m-am dus la wc si am auzit ceva soapte si gemete de placere au durere, naiba stie, m-am excitat auzind gemetele, credeam ca unul din studenti si-o trage cu vreo fata, dar mai tarziu am ramas socat, un student si-o tragea cu altul. Cand ma gandesc ca m-am masturbat auzind gemetele lor, ma face sa intru in pamant de rusine. Ce sa fac in continuare? As vrea sa le spun ca nu tolerez relatile homosexuale la mine in casa, dar nu stiu cum sa incep. Sunt atatea fete frumoase, de ce si-o trag ei?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă studentul făcea sex cu o femeie nu-ți mai era rușine? Acest subiect este foarte blamat și controversat (de ce ar vrea cineva să se vorbească negativ la adresa lui), sunt bărbați învârstă care au fantezi, atunci când privesc o femeie tânără. Orientarea sexuală nu o alegi, ea este în codul genetic al fiecăruia (așa te naști, ulterior îți descoperi orientarea). De ce să judeci niște persoane care se iubesc într-un mod diferit, atâta timp cât nu fac rău nimănui (crimă, viol etc). De ce nu le-ai spus de la început că nu tolerezi astfel de oameni sau nu te-ai gândit la acest aspect ci abia ulterior când ai descoperit? Nu văd care este problema atâta timp cât ei își achită chiria și facturile (plătește pentru 4 pereți în care pot face ce vor în intimitate). Care v-a fii motivul invocat când le vei cere să plece? ("Știți, v-am auzit făcând sex dar nu doar voi v-ați simțit bine ci și eu auzindu-vă, vă rog să plecați din apartamentul meu, pentru că îmi este frică de voi că mi-ați putea propune să practic/particip la o activitate de care îmi este scârbă, dar mă excit când vă aud). Dacă au un vocabular inadecvat/obscen la adresa ta, ar trebui să le aduci la cunoștință că te deranjează. (este treaba lor ce fac în intimitate atâta timp cât nu te includ și pe tine). Pare că vor să fie când mai discreți, nevând să se afișeze în apartament ca un cuplu. Data viitoare i-ați o sticlă de plastic la un litru goală pentru orice eventualitate. Așa nu vei mai avea motiv de rușine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplul tipic de homofob ipocrit gay latent care se masturbeaza la gay porn, sau in cazul de fata, la sexul intre barbati...dar ii condamna.

| CdeMetal a răspuns:

Eu zic să iei un câine de pe strada si să-l f*ți, ai grijă să lași ușa deschisă, să te vadă.
O sa rămână traumatizați, garantez.

| florinflorescu a răspuns:

Salut, relatiile acestea sunt complicate, de obicei au fost abuzati in copilarie si adopta aceat comportament.
daca nu ii mai vrei la tine in casa, spune-le sa place, le dai termen 1luna si gata.
sau vrei sa discuti cu ei relatia lor? va fi jenant pentru ei, poate si pentru tine, e greu sa ii intelegi daca nu stii ce au trait. cel mai bine daca nu ii tolerezi iti gasesti alti oameni in gazda.

| SERIALS explică (pentru florinflorescu):

Eu mor de rusine ca ma masturbam de la gemetele lor, ce e de facut? O sa visez cosmaruri la noapte. Daca vor vrea sa ma transforme si pe mine in homosexual?

| Ara997 a răspuns (pentru SERIALS):

Fa-le vant si nu te mai vaicarii. si nu te mai gandii.
vb. aia fa-ti "curat " in casa ca tot vine Pastele
e un comportament deviant pe care societatea moderna il promoveaza si intr-o buna zi o sa ne trezim ca o sa ni-l impuna ca fiind necesar chiar.

| florinflorescu a răspuns (pentru SERIALS):

Dar de ce trebuie sa le spui ca te-ai masturbat pe gemetele lor? daca iti vezi de treaba ta, ei isi vad de treaba lor.
totusi ai scris aici, unde e rusinea? de ce nu iti iei o femeie?

| Neverrrrrr a răspuns (pentru florinflorescu):

Daca esti abuzat devi homosexual? care e legatura? niciuna, nu ar trebui discriminati.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru SERIALS):

Da poate a disparut femeia de acolo ma de unde stii tu ca si-au tras-o ei, i-ai intrebat?

| SufletDivin a răspuns (pentru SERIALS):

Draga Suflet,
Hai recunoaste ca iti place situatia...happy

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Nu au cum sa te transforme in homosexual. Esti deja.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Cum asa?

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Adica te atrag sexual alti barbati. Dupa cum se vede in postarile tale.

| Camuflaj2017x a răspuns:

rolling on the floor morlaughing