| mellisa_1721 a întrebat:

Am o problema dragilor dragelor. m-am certat cu iubitul meu foarte rau aseara si l-am cam injurat si de mama si de tata si e mort taicasu.si s-a cam suparat si a vrut sa-mi dea si o palma. dar a plecat de acasa.imi pare rau. dar nu stiu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cat de sec e sa te injure cineva de morti sau sa auzi cuvinte urate la adresa ta de la persoana iubita?
Acum sincer, il meriti?

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ori vă împăcați, ori vă despărțiți definitiv!

| ThePunisher a răspuns:

Nu l-a durut doar faptul ca l-ai injurat de morti, ci faptul ca TU esti cea care ar trebui sa fii alaturi de el, nu sa il jignesti. Ai dat cu mucii-n farfurie, aia e. Iti ceri iertare frumos, si daca ai noroc sa te ierte, altadata iti TII GURA daca stii ca nu te poti abtine. Mult noroc si intelepciune, mai ales.

| chelie91ptm a răspuns:

Foarte orat ai facot. Ai noroc ca e on baiat comsecade, eu daca eram in locol loi te bateam. E orat sa iti injori iobitol de morti.

| RoXyyR a răspuns:

Pai daca te simti vinovata si daca tu esti cea care a gresit sfatu meu e sa il impaci sa ii organizezi o cina romantica sa ii spui ca iti pare rau si cu siguranta te va ierta

| motherfucker a răspuns:

Cel mai simplu e sa iti ceri scuze. Dar sa fie sincere. Si daca te iubeste o sa treaca peste. nu cred ca el nu a fost niciodata nervos.

| cineva1 a răspuns:

Urat gestul, dar cere-i iertare... spune-i ca ti-ai iesit din fire, poate o sa te inteleaga...dar stapaneste-te alta data.

| Whispers a răspuns:

Esti proasta straight face...

| MarianSteaua a răspuns:

Mai injural odata de mortii si ii trece laughing!