| Faranume334 a întrebat:

TPU, am o problema mare și anume: azi a fost ziua mamei mele și a fost foarte esuata( am vrut sa dau cu confetti și m-am certat cu tata și mama s-a supărat pentru ca mereu tata ii strica ziua de nastere), ce sa fac ca sa ma revanșez? Va rog.

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Eu cred ca mama ta s-ar bucura daca v-ati plimba undeva, eventual daca a-i duce-o la o cofetarie si i-ai da o felicitare/ceva facut chiar de tine.

2 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Ai putea sa dai cu confetti cand e ziua lui tata! happy
Glumesc...Pe bune, nu e vina ta, nu e nevoie sa te revansezi, mama ta a apreciat gestul tau.