| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Este ceva mai rușinos... De câțiva ani am o secreție vaginală albicioasa, fara a fi avut vreun contact sexual. Ce poate fi?

6 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Ai incercat sa mergi la un Ginecolog? el iti poate spune cel mai sigur ce ai. daca e normal sau nu sa fie asa, aici oameni isi dau cu parerea ori au trecut si ei/ele prin astea ori isi dau cu presupusul ..asa ca ai grija ce crezi.
bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Http://www.totuldespremame.ro/......la-sarcina ..In cazul in care secretia care te nelinisteste este diferita de cea descrisa in materialul trimis, atunci poate fi vorba de secretia vaginala normala insa mai abundenta/produsa in cantitati mai mari probabil din cauze strict hormonale. http://www.mamicamea.ro/sanatate-femei/secretia-vaginala-normala.html Citeste cu atentie si pe urma poti sa compari secretia ta vaginala cu cele descrise in cele 2 materiale. Multa sanatate!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Du-te la un ginecolog

Răspuns utilizator avertizat
| Stiicumzic a răspuns:

Cred ca ar putea sa iti vina ciclul.