| Roberrt21 a întrebat:

Salut, este posibil ca femeile sa aiba o secretie vaginala de culoare albă, ca si cum arata sperma? Am avut un contact sexual neprotejat si am vazut acel lichid pe penis, însă stiu ca nu am ejaculat, ce poate fi acel lichid?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, exact. Este ceva normal. Deci nu iti face griji.

Insa, incercati sa folositi o metoda de protectie data viitoare.

Numai bine si multa fericire va doresc la amandoi! ^_^

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E o secreție ce o elimina în timpul sexului (sperma femeii).

| Green66 a răspuns:

E rezultatul combinării fluidelor voastre + frecare laughing

| Catalin77945 a răspuns:

Da,au asa ceva.

| ZanaMaseluta01 a răspuns:

Acel lichid este de la tine, bănuiesc că este ca un lubrifiant natural al femeii dar atata timp cat nu ai terminat "acolo" ar trebui sa fie ok

| ZanaMaseluta01 a răspuns (pentru ZanaMaseluta01):

Acel lichid este de la femeie* scuze de greșealăbig grin