| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua.

Pe data de 8 februarie am avut contact sexual cu o fata din gimnaziu, eu am 20 de ani și ea are 18 ani acum, ne cunoaștem de mulți ani de când eram mici, contactul sexual l-am facut din plăcere cu ea, amândoi am fost de acord cu treaba asta.

În timpul actului sexual, iesea ceva alb îmi curgea in jos pe penis, nu era sperma, pentru ca nu mi-am dat drumul în ea și nu am ejaculat afară, era un fel de secreție vaginala nu stiu ce sa zic, asa am citit pe internet că este secreție vaginala.

În general ea nu are nici o problema acolo la vagin, pentru ca a fost la control și a zis ca nu are nimic, era un lichid albicios asa ca laptele.

Ce poate sa fie?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In sf ai facut sex, așa e ca te ai mai calmat? E acel lichid de lupificiare vaginala

| Crackman a răspuns:

Era la ovulatie happy

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Mi-a sarit inima cand ai zis ca era fata din gimnaziu. Apoi mi-am dat seama ca voiai sa spui ca de atunci o cunosti.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Ooo. e prima ta duduie? thinking Și da e secreție vaginală băi neștiutorule

| IreneeDiana a răspuns:

E o secretie vaginală…
Stai linistit happy
Dacă cucu e sănătos fără o secretie, fără bubițe/negi înseamnă ca e totul bine teoretic, practic depinde de organism și manifestare.
Dar e doar o secretie. Dacă avea un miros și o culoare Galbena-verzuie era o problema.