| lolo_7651 a întrebat:

vreau si eu niste pareri. Sunt clasa a VIII-a si imi place de un coleg de clasa, dar nu stiu daca si lui ii place de mine. Anul acesta am fost in Delta cu clasa si in baraca el i-a cerut colegei de langa mine sa faca schimb de locuri sub pretextul ca o strobeste pe alta colega din spate, iar ea a acceptat, intre timp el ma stropea pe mine intentionat. La scoala ne intelegem bine, sunt singura din clasa pe care o trage de par, iar odata mi-a zis ca sunt o scumpete. Am stat si cu el in banca 2 saptamani si ne-am inteles foarte bine ba chiar mi-a spus un secret de-al lui pentru ca tocmai ii spusesem si eu ceva. Am inceput sa il vusez noaptea, iar ziua trecuta mi-a trimis un mesaj gol si cand l-am intrebat de ce mi-a trimis mesajul ala a zis ca nu a trimis el si si-a cerut scuze. Deci ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Crek te place. ce dragut. ti-a sa ca esti o scumpete :X (se pare ca functioneaza chestia asta laughing ). merita sa incerci.eu zic ca daca ii spui ca il placi il dai gata.
succes! :*

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O parere sincera...Sunteti imaturi pentru o relatie. Doar pentru ca esti singura din clasa pe care o trage de par, ca ti-a zis un secret si ca ti-a dat un mesaj gol asta nu inseamna neaparat ca te place. Serios, nu stiu ce placere iti face tie atunci cand te trage de par; astea sunt niste gesturi puerile, infantile. Un lucru este clar: Nu incerca sa formezi un cuplu cu o astfel de persoana. Daca vrei sa afli lucruri noi, interesante si sa te maturizezi intr-o oarecare masura, cauta un baiat cu cel putin 2 ani mai mare ca tine.

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Eu iti zic sa analizezi bine situatsia si sa gandesti putsin.Eu cred ca el te vrea ca prietena. E posibil sa te si placa, dar din ceea ce spui tu pare ca vrea sa fitsi doar prieteni.

| irina20 a răspuns:

Eu cred ca te place.Filtreaza putin cu el, da-i de inteles ca il placi sau daca esti mai curajoasa spune-i.Invita-l undeva sa beti un suc sau ceva, doar voi 2.Bafta!

| Lora a răspuns:

Bien suree! Binenteles ca te place nu ramane decat sa va adresati intrebarea aia mult asteptata "vrei sa fii cu mine?". Multa bafta!

| Alleee18 a răspuns:

Te place si inca mult.mesajul ala.ca sa intelegi ce e cu el:asa incearca unii sa atraga atentia. spera ca ii vei rasp la msj si veti vb su asa poate va ajunge undeva.iti dau un sfat. da i si tu un msj gol si vezi daca iti rasp. daca te place ar trebui sa ti raspunda imediat.atunci vb cu el si dupa trage aer in piept si spune-i ca l p-laci.succes.

| monique a răspuns:

Te place. Petreceti mai mult timp impreuna ca sa isi faca curaj sa spuna ce simte.

| LittleDreamer a răspuns:

Eu cred ca dalove struck.

| Katherine † Pierce a răspuns:

Te place happy
Doamne ce-mi plac chestiile de genu' asta cu "esti o scumpa" sau cand se da pe langa tine love struck
Scuze dar pe la mine prin clasa sau baietii pe care ii cunosc nu sunt genul asta laughing

| danutz hacker a răspuns:

Cred ca este logik lolo... te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu cred ca te place aproape asa am patit si eu cu un baiat si acum este o relatie pentru ca l-am intrebat daca ma place si el a zis ca ma place acum suntem iubiti dar tu cati ani ai? pentru ca eu am 17 iar el are 18 si merge destul de bine relatia

| sashareina a răspuns:

Sigur te place.altfel nu ar fi nu ti-ar fi atras atentia si nu sub nici o forma nu ti-ar fi spus un secret d`al lui.incearca sa filtrezi si u cu el si sa-i dai de inteles ca il placi dar nu foarte mult.bafta:*