| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema grava si va rog ajutati-ma a fost o data varul meu la mine si ne-a venit la amandoi sa ne masturbam si nu stiu din ce motiv am inceput sa ne-o sugem unu la altul si sa ni-o bagam dar in rest imi place filmele porno normale adica cu femei chiar si lesbiene si ma indragostesc de fete, visez ca... fete si is cu ele, etc va rog ajutati-ma asta inseamna ca is gay sau care e problema?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea ca de fapt orientarea ta sexuala inascuta sa aiba amprente de bisexualitate. big grin Bisexualitatea reprezinta o orientare sexuala caracterizata prin atractie atat estetica cat si sexuala pentru ambele sexe (atat femei cat si barbati), care implica atat atractie cat si dorinta de intretinere a unor raporturi sexuale cu persoanele/indivizii respectivi. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Semi-gay! Adica daca ti-a placut, o sa devii! Mereu o sa ai in memorie scena respectiva!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa fii gay, cine a mai. pomenit gay care sa ia mataranga in gura si c.ur

| mihai69 a răspuns:

Nu - ești doar bisexual și nu e nicio problemă.

| Kiwibibilă a răspuns:

Sunteţi doi gheiuţi.

| Eduard196 a răspuns:

Ideea e ca te chinuie constiinta pentru ce ai facut! Nu o mai face si cere-ti iertare de la Dumnezeu

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Esti gay.

| Incredibil98407 a răspuns:

Depinde cati ani aveti. Cand esti mic, nu stii sigur de orientarea ta, e grav ce ai facut, dar sper ca poti trece peste!