| ExtremaZilei a întrebat:

Am o problema, iar. Ce sa fac sa conving o fata sa iesim in oras? Eu o plac si ea a zis de mai multe ori ca ma place, insa nu vrea sa iesim. Eu ies in fiecare zi cu prietenii, iar cand o sun sa o intreb unde e, ma amana sau zice ca e la o prietena. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| KiryuZero a răspuns:

Du-te la ea,dar fara sa ii spui,flori:preferabil orhidee,daca e prea scump trandafiri,spune-i ca vrei sa iesiti in oras,daca refuza,invit-o pe la tine,dar absolut mereu cand inviti o fata pe la tine,fara parinti,uitati-va la un film asa mai romantic,strange-o in brate, si spune-i cat de mult o iubisti, si urameaza sarutul

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Poate e timida si crede ca vrei sa o chemi cu tine si prietenii taihappy daca a zis ca te place, atunci inseamna ca asa este.sun`o si intreab`o daca vrea sa mergeti la un suc,sau o inghetata doar voi doi, spune`i ca iti e dor de ea, vorbeste`i frumos si sincer normalhappy

| Picasso a răspuns:

Pai bhaaa, nu o mai intreba, fetelor nu prea le plac intrebarile, fi spontan si determinoo (provoacoo)

| Adina_7794 a răspuns:

Poate e timida, asa ca impresioneaz-o! Sun-o si spune-i ceva de genul : " Ma gandeam sa te invit iar in oras, dar nu o fac pentru ca stiu ca vei face ca de obicei, ma vei refuza, amana sau poate ca iar vei spune ca esti la o prietena. Asa ca mi-am luat un GPS (si pui numele GPS-ului asa cum o cheama pe fata si apoi pui anul nasterii; de exemplu : GPS Adina1995) care gaseste toate fetele din oras pe care le cheama... (Adina) si sunt nascute in `. (`95), iar tu esti singura fata din oras pe care o cheama. (Adina) si e nascuta in `.(`95), asa ca sigur ma va duce la tine.Deci pregateste-te oriunde ai fii ca in cateva minute te gasesc si am sa te rapesc la o intalnire. N-ai cum sa te impotrivesti pentru ca nu te-am invitat, ci pur si simplu te fur".

| Binutsa a răspuns:

Du-te la ea cu un buchet mic de flori si invit-o in oras. poate ea nu vrea sa easa din cauza parintilor incerca sa vorbesti si cu ei...

| SagaKZX a răspuns:

Ba laughing toti cu florile voastre...mai bine o inviti cand esti doar tu. fetele in general cele mai timide nu vor sa iasa in oras cu prietenul lor si cu altii.prefera sa fie doar ei 2.incaerca sa o inviti cand esti doar tu.

| clara1122 a răspuns:

Pai poate crede ca nu ai timp pentru ea din moment ce in fiecare zi iesi cu prietenii tai. Poate se simte data deoparte si incearca sa te amane deoarece poate crede ca daca incepeti o relatie nu vei avea timp pentru ea ci vei sta tot timpul cu pr tai.Nu o intreba de fiecare data daca vrea sa iesiti in oras spune-i sa vina la tina sa du-te tu la ea sa-i faci o surpriza.Du-i si o floare ca sa vada ca te intereseaza putin de ea.Petrece mai mult timp cu ea si o sa vezi ca si ea te va suna sa te intrebe daca sa iesiti. Sper ca te-am ajutat.