| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Imi place de o fata din grupul cu care ies pe afara. Dar nu stiu daca sa-i spun, mi-e frica ca daca o sa-i spun nu o sa mai vorbim si sinceu nu vreau asta.

Răspuns Câştigător
| StrangerDanger a răspuns:

Frate, daca nu o faci esti las, Lasa dracu frica. Daca nu te place ayaye, trebuie sa iti traiesti viata. Daca nu o faci o sa regreti in viitor.

2 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Nu-i spune. Își va bate joc de tine de față cu toată lumea și vei suferi. La asta se pricep ele cel mai bine.

| Xinnicut a răspuns:

Ba frate iti zic un lucru sunt eu mai mic da pot sa zic ca am fost cu vreo 20 fete si mai mari ca mine poate chiar ilegal, deci fie vorba asa sa afli ce fel de fata e daca a avut relati cu tipi care nu arata bine sau nu daca a avut inseamna ca nu pune accent pe aspectul fizic asta daca esti "urat", daca nu a avut pune accent pe asta no in cazu asta zi doar daca esti frumos, si in orice caz din experienta i-as zice nu zic ca nu doare da trece crede-ma cel mai usor trece cu alta, acum cat despre "urat" si "frumos" nu stiu ce sa zic, sunt termeni relativi dau exemplu din punctul meu de vedere o persoana poate fi frumoasa din punctul altuia poate fi urata tot asa invers, gusturile nu se discuta si inca un lucru daca de 8 din 10 persoane esti considerat urat sa zicem si nai siguranta poti sa nu-i zici desi iti recomand sa da, eu acum 2 ani eram foarte gras si considerat urat aveam parul scurt, acum am partatele si am parul cret si 1.80m plus si alea care mor refuzat acum 2 ani imi scriu la idea si daca esti urat toata lumea se schimba, dar nu ca stai in casa, mie mi-a placut de o fata 7 ani mie imi trec greu astea doar cu altele poate, si ea m-a refuzat si 7 ani doar de ea mi-a placut si am lucrat de acum 2 ani si inca zilnic 2 km alergat zilnic abdomene si inot etc plus ca vreau o cariera militara ma ajuta. Sper ca te-am ajutat.