| alex0009 a întrebat:

imi place mult o fata de la mine de la bloc, am vrut sa ii spun lucrul asta dar apoi ne-am certat. Dupa ceva vreme am uitat aman2 ca ne certasem si ne salutam, vorbim cand ne intalnim pe strada.Insa imi e putin cam "frica" sa ii spun lucrul asta deoarece nu mai iasa afara ci pot doar pe mes si nu prea vreau, dar nu am curajul sa o invit undeva deoarece nu stiu cum sa incep deoarece cum am mai zis nu am mai iesit de mult...

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fa-ti un pic de curaj si invit-o, gasesti tu pe moment cuvintele...

| alex0009 explică (pentru mona):

Da dar chestia e ca acum am aflat ca are pe cineva si nu vreau sa ma bag intre ei ca apoi sa sufere, acum vreau doar sa incepem iar sa iesim in oras pe afara dar doar ca prieteni.Dar tot la fel este ca nu stiu ce sa ii zic

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu conteaza ca nu ai mai iesit de mult.
Iti propun sa ai grija de ea, sa te "joci" cu ea si sa o rasfeti. Apoi, ii spui ca iti place de ea si nu vrei sa te certi din nou cu ea... Ca tii la ea si vrei sa o cunosti mai bine.

Bafta.

| alex0009 explică (pentru Aleqa):

Pai e mai complicat de vreo 3-4 ani nu am mai iesit si toate alea...Si nu stiu cum sa incep.

| Aleqa a răspuns (pentru alex0009):

Cum ti-am spus eu! Asa e bine.

| complikated a răspuns:

Eu zic sa o chemi afara si sa va plimbati. iar apoi mai ieshi de cateva ori afara cu ea si ii spui daca vrea sa fie cu tinee. sau daca nu ii spui khestia asta pe mess. Sperr ca te'am ajutat :***