| SamBureL a întrebat:

Am o problema imi place de o fata... si nu stiu cum sa ii arat ca o plac adica nu vreau sa ii zic auzi eu te plac. vreau sa isi dea ea seama
am incercat toate prostile. sa ii fac pe plac sa fiu un "geltaman", dar nu si-a dat seama ( asa cred )

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oAnna a răspuns:

laughing auzi eu te plac laughing pai incearca mai mult ca sa te placa si ea... ca sa nu ramai "" cu botu pe labe''' daca te refuza, trebuie sa ajungeti la acel nivel cand simtiti la fel si iubirea aa... ahh la naiba iar o dau in romantisme laughing scuze, deci nu stiu, incearca sa o cunosti poate nu e tipul de fata care crezi ca e,,, si poate te razgandesti.

Răspuns utilizator avertizat
| SamBureL explică:

Adidar

fii tu cool si fumeaza daca tu asa crezi ca cuceresti o fata daca fumezi... :-J

| Adya20 a răspuns:

Din cate observ esti un tip sensibil daca nu ma inseltongue ceea ce este de apreciat in ziua de azi, ii poti arata in multe feluri ca o placi, depinde de ea. ce gen este.sensibila.dura.da-mi niste indicii ca sa te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai samburel...nu merge asa daca e proasta si nu isi da seama.Sau si-a dat seama da nu o intereseaza...Acum du-te la ea si spune-i direct daca vrea sa iasa cu tine, daca nu move on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai si eu am aceias problema