| justifyme a întrebat:

Gata! stiu ca ma place, eu il plac! dar problema e cum sa ii arat ca-l plac? cum sa fim impreuna?! fundawinking

4 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Daca estitimida spune-i pe mess sau incearca sa il faci sa afle de la un prieten bun de al lui. Daca estiindrazneata si ai tupeu, invita-l la o plimbare ( numai voi 2) si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine. Zambeste-i cand il vezi, priveshte-l cu coada ochiului si lasa-l sa te observe, fii glumeata cu el... Muult succes:* sper ca te-am ajutat!big grin
funda?

| diana_6879 a răspuns:

Baga-te in seama ca el oriunde si nu ezita sa flirtezi indiferent de situatie, vorbeste cu el deschis despre orice si oricand astfel ii vei da incredere. astfel te vei imprietenii cu el si daca esti sigura ca te place iti va cere prietenia si veti fii impreuna. multa bafta. funda?

| smiley16girl a răspuns:

Fii tu insati si incearca sa-i atragi atentia prin lucruri mici cum ar fi sa intri intr-o discutie cu el.si cum a spus si LifeInColors messul iti este prieten si eu am folosit asta si a mers...happybig grin succes si apropo incearca sa fii draguta cu el si sa ai simtul umorului. poate nu va intelege daca il vei invita tu in oras.(poate merge si asa dar baiatul trebuie sa invite fata)big grin Bafta

| Adda_6107 a răspuns:

Pai.poarta-te frumos cu el.glumeste cu el...baga-te in seama cu el.nu il ignora.fii prietenoasa.aranjeaza-te incat sa vada ca faci ceva incat sa ii artragi atentia si poate poate succes!