| ToldTou a întrebat:

Am o problema la laptop cred ca mi s-a stricat tasta backspace adica tasta aia care stergii... deci cand pun mouseul pe un scris el STERGE SINGUR straight face face sau oriunde las pune sterge singur face asa cam tot timpu si eu cand apas nu STERGE ce pl. m ARE e de la windows sau de la laptop sad
? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

De la tastatură, şi a mea s-a dus... Tre să instalezi un program numit KeyTweak, aici ai un link http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/KeyTweak.shtml îl instalezi, apoi intri în el şi blochezi tasta aia. Ştergerea o poţi face tu după aia cu tastatura vizuală, pe care o găseşti Start, All programs, Accessories, Accesibility, Virtual keyboard.

1 răspuns:
| ToldTou explică:

Iti multumesc enorm am reusit sa blochez tasta si am schimbat-o cu alta pentru a sterge meriti funda :X