| OnlyDga a întrebat:

Am o problema. O problema foarte mare. Prietena mea s-a despartit de mine acum o saptamana. De ce? Pentru ca am fost un idiot si m-am comportat in cel mai urat mod posibil cu ea, datorita arogantei mele si pur si simplu nepasarii mele. Aproape faceam jumate de an, ma iubea foarte mult, tinea la mine, nu ma mintea, nu ma insela. Dar eu ca de obicei am stricat tot. Pentru ca in ultimele luni m-am comportat ca un țăran cu ea. Si nu mi-e rusine sa recunosc. Mai bine o inselam decat sa ma comport in halul asta, si cand ma gandesc ca nici nu merita biata crying((( nu mi-a gresit cu nimic, dar eu ca un prost ce sunt am dat-o in bara, rau de tot crying( acum imi pare rau dar ea nici nu vrea sa mai auda de mine, si in ultimele zile am insistat non stop, am vorbit la telefon, in seara asta am sunat-o video si ma mir ca a vrut sa vorbeasca, am vazut-o trista, si mi s-a rupt sufletul cand stiu ca i-am frant inima crying( Credeti-ma, ganditi-va la cel mai avansat mod de aroganta si nepasare, vorbit urat, etc. Asta am facut eu, pentru ca pur si simplu ma credeam smecher, dar de fapt eram un țăran prost. Acum probabil nu o sa mai vorbeasca cu mine veci, pentru ca e normal. A zis ca s-a saturat de mine si de mizeriile mele. crying( Ce sa fac? Ma simt ca naiba... Vreau niste sfaturi...

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, este bine ca ti-ai dat seama ce prostie ai facut si probabil ca, pe viitor iti va fi de folos, sa nu mai tratezi nici o fata asa.
Din pacate, pe asta ai pierdut-o si cale de intros nu mai este, pentru ca, ai demonstrat ca nu poate avea incredere in cineva atat de oribil.
Totul in viata se plateste!
Ce sa faci? Nimic!
Acum este vremea ta sa suferi si sa plangi, dupa ce ai avut si nu ai pretuit! Cam asta este ciclul corect si complet prin care trec unii, la un moment dat. Doar timpul te va vindeca!

| raMLesS a răspuns:

Cati ani aveti?

| OnlyDga explică (pentru raMLesS):

Eu am 19, ea face 18 in cateva luni

| raMLesS a răspuns (pentru OnlyDga):

Las' mane ca gasesti tu alta.
Pana si asta micu' reuseste sa agate ceva... :)) :)) Si are doar 11 ani.
https://www.youtube.com/watch?v=VO04qj_uPKg
Iti trebuie mult tupeu, trebuie sa nu fii timit, in rest da-i blana :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"am insistat non stop, am vorbit la telefon, in seara asta am sunat o video si ma mir ca a vrut sa vorbeasca, am vazut o trista, si mi s-a rupt sufletul cand stiu ca i am frant inima " oh da, I-ai frânt inima de tot cu chestia asta.
Ne*pasarea si celelalte smecherii vorbe urâte nu au inseamnat nimic. Cred si eu ca s-a saturat de mizeriile tale, sa te vada nepasator dar totusi o impaci si esti plangacios, vreând sa ramâna. Astea doua nu se Leaga cum trebuie.

| OnlyDga explică (pentru anonim_4396):

Pai am incercat sa imi cer scuze in toate modurile posibile cand am vorbit prin video, si daca vrei sa stii, chiar mi-a zambit putin cand m-a vazut prin video, pentru ca nu mai vorbisem de mult sau poate doar ca ma lua in ras cu tot ce spuneam, pentru ca nu ii mai pasa evident. A zis ca nu merit sa ma mai intalnesc cu ea, si nu merit o a doua sansa. Pur si simplu nu ii mai pasa. Am facut o sa sufere in ultimul hal crying(((( Mai bine o inselam jur. Sunt cel mai mare prost. Crezi ca mai am vreo sansa? Nici 1% nu cred asta crying(((

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlyDga):

Ai avut sanse, dar tu milogindu-te Ai indepartat-o si mai tare. In loc sa o lasi sa revinã in cateva sapãmâni/luni o face a, ai distrus tot facând asta. A observat ca esti un plangacios.

| Rux04 a răspuns:

Ce să faci? S-o lasi în pace. Dacă te-ai purtat cu ea ca un mitocan. Si eu dacă as fi în locul ei te-as ignora. Sunt intr-o relație cu cineva de 2 ani. Niciodată nu i-am făcut asa ceva iubitului meu. O relație nu va rezista niciodată dacă te porți urât.

| antonimilk a răspuns:

PORCULE! NU O PIERDE! SPUNE-I ASTA, CAT MAI REPEDE :

Buna, nici nu știu cum să încep să-ți scriu...
Mă mir că după toate astea tu încă citești aceste rânduri.
Te rog nu inchde, citește fiindcă s-ar putea sa fie ultimul deoarece ție poate nu-ți va mai păsa de mine și îmi dau seama de ce.
Imi pare rău, mă simt doborat, frant, invins... învins de propria mea prostie. Mă simt fara puteri și fără nimic. Simt cum îmi tremură buzele și plâng. Simt cum inima și sufletul îmi este tăiat. Acum regret nespus, dar nespus de mult, simt pe tot pieptul o greutate imensa care mă strivește în picioare.
Tu nu mi-ai greșit nimic, niciodată, dar niciodată, mereu m-ai iubit in ciuda a tot și în ciuda a tot ce te-am făcut să simți de-a lungul perioadei ăsteia.
As sta in genunchi in fata ta o eternitate ca să vezi că regret.
Ochii tai nu trebuie sa mai verse lacrimi, chipul tau sa nu mai fie trist, tu sa nu mai plangi, vreau sa zambești!
Vreau doar să-ți sărut mana și să te țin de ea, sa te simt langa mine și să te îmbrățișez. Sa refugiez in stransoarea imbratisarii tale și să mă sufoc de mirosul tau. Mă simt incomplet fara tine, mi-ai intrat în inima mult de tot. Știu... poate nu crezi, dar atunci când văd pozele cu tine pentru o clipă îmi vine să zâmbesc dar gândul care-mi posedă mintea în clipa următoare imi amintește de ce ți-am făcut.
Mă macină toată durerea asta, ma extenuează, nu mai sunt eu, nu mă mai văd.
Doar stau și plang. Tu poate ai suferit mai rău și de mai multe ori din cauza mea dar nu vreau sa trec prin asta, nu as face față. Îmi simt gutul uscat, ochii cazuti, inima stoarsă pana la zero...
Te implor, vino și iartă mă, mai dă-mi o șansă. Mă simt incomplet.
Te iubesc atat de mult, sunt îndrăgostit de tot ce înseamnă tu.
Hai sa fim NOI2 de acum. ITI IMPLOR DIN INIMA IERTATE. lasă iubirea noastră să curgă fericită.

| lusyniuu a răspuns:

Nu stiu daca crezi ca esti capabil sa uiti de arogantă si de magarii. dacă crezi că poti deveni un băiat demn sa fie cu o fata ca dansa sa ii arăți respectul care merita si vrei sa o faci fericita atunci mai incearca dar nu o sufoca cu insisinsistența ta.tu incearca sa ii arăți cum va fi daca iti va acorda o sansă si cum iubirea ei te schimbă în bine si ca ai inteles cat de prețioasă este. dacă crezi că nu esti in stare sa fii cum trebuie atunci mai bine lasa sa isi gaseasca partenerul potrivit. iar tu invata din greseli acum ca ai văzut rezultatul sa tii minte.