| anonim_4396 a întrebat:

Lumea nu vrea sa ma bage in seama sau sa vorbeasca cu mine doar pentru ca sunt de la tara, dar nu ma comport ca un taran, incerc sa fiu cat mai normal, pls ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă eşti judecat după asta înseamnă că ai de-a face cu nişte oameni incredibil de proşti.
Lasă-i în pacea lor şi tu concentrează-te pe ce ai de făcut.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Şi dacă eşti de la ţară care e şmecheria? Sau ai un tractor în loc de cap?
Nici măcar nu mai încerca să fii normal, fii tu însuţi.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Fii sincer! Dacă te judecă problema lor! Fii demn! Toţi suntem oameni! Nu apleca urechea la nesimţirea altora! Fii mai înţelept ignoră-i! Acei prieteni care sunt cu adevărat prieteni nu vor face niciodată diferenţa dacă eşti de la ţară sau nu. P.S.: Şi eu am copilărit la ţară!

| CVane a răspuns:

Crede-ma,cei care ti-au spus asta sunt niste dobitoci inculti, nu trebuie sa caractrizezi omul ca e de la tara sau de la oras, ci in functie de personalitate.