| Mihai123211 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Cand sunt cu o fata in pat nu am erectie asa puternica, ba chiar transpir tot dar cand vad o fata pe strada spre exemplu imbracata mai provocator atunci imediat am erectie sau cand ma gandesc la ceva erotic.Din ce cauza sunt asa?

4 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

>> nu am erectie asa puternica

Si care e problema? Daca e de fiecare data alta fata nu are ce sa te mire.

>> transpir tot

Si?

>> imbracata mai provocator

Poate nu te intelegi bine la sex cu partenera ta. Daca ai nevoie de ceva mai provocator e un bun prilej sa stati de vorba.

Răspuns utilizator avertizat
| nichy2012 a răspuns:

Ai 10 ani, trece pe masura ce cresti.

Răspuns utilizator avertizat