| byenkutzyk a întrebat:

Daca se confrunta cineva cu aceeasi problema ca si mine si anume transpir foarte mult la subratsadNu pot sa port bluzele care imi plac pentru ca transpir foarte mult. Dupa ce ma imbrac nu trec 5 minute si deja sunt uda.Nu mai suport! Ori e din cauza stresului, uneori de frica sau si din cauza ca ma gandesc prea mult la asta in timp ce merg pe strada... Cei cu astfel de probleme, cum ati procedat?sadMentionez ca fac destule dusuri si folosesc deodorant, doar transpir, fara a mirosi uratbig grinMultumesc!

Răspuns Câştigător
| Avril:x a răspuns:

Iti zis un secret cum sa scapi de chestia aastahappy
Pune intr-o cana apa cu putin dicarbonattongue
u e gluma mi-a spus o prietena ca e foarte eficientkiss

Poate imi dai si mie o funditapuppy dog eyes

Succesbig hug
XoXo

6 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Si o colega de=a mea avea aceeasi problema ca a ta, uite ca nu stiu cum a scapat de chestia asta dar daca vrei ma interesez!

Răspuns utilizator avertizat
regis
| regis a răspuns:

Inlocuieste deodorantul cu un antiperspirant.

| Green a răspuns:

Da-te cu roll-on.
cred ca va functiona

| byenkutzyk explică:

@adya20 intereseaza-te!big grin... Dupa ce afli ma anuntibig grinMs!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa iei pe dedesubt un tricou subtire de corp si atunci vei transpira pe tricou iar bluza va fi uscatabig grin