| LuLu1234 a întrebat:

Am o problema. sunt fata si pana acum am crezut ca sunt hetero. dar... cand ma gandesc la sex intotdeauna imi imaginez ca o fac cu o fata. deci sunt atrasa de ele din punct de vedere sexual.
dar...nu stiu, nu m-am uitat niciodata la o fata in felul ala... nu mi-a placut de niciuna.
in schimb... mi-a placut de cativa baieti.
asta ma face bisexuala?

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu -Poate e o fantezie a ta, Una din aia nesimtita care inconstientul o induce fara sa vrei. Poti sa iti imbraci iubitul intr-o Barbie si sa ti-o tagi in stil american.

| hondru a răspuns:

Daaaaaaaa.esti sigurrr.sugur sigur.100%.daca nu e asta inseamna ca ai probleme cu capul

| Ion1234 a răspuns:

Aceasta e din cauza hormonilor

| lavyyy_6110 a răspuns:

E o fanteziee de a ta, toate fetele auhappy