| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema >:". Un baiat a incercat sa ma sarute cu limba iar eu m.am tras. Nu stiu ce si cum sa fac. Ce fac eu cu limba lui in gura meabig grin? I`o bag si eu lui in acelasi timp?big grin

7 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Nu trebuie sa te nelinistesti. Totul vine de la sine. Lasa'l sa iti patrunda in gura si patrunde'i si tu la randu tau.

| ELD a răspuns:

Un baiat sau iubitul tau? Pam pam.happy

Vorba tuturor totul va veni de la sine...ai incredere in tinehappy. bafta!

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Exact.si lasa'l pe el sa te conduka si vei vedea ca totul vine de la sine o sa-ti misti si u limba dupa a luihappy

| Byanky13 a răspuns:

Lasati temerile de o parte si fa ce face el daca iti place cu adevarat acest baiat nu o sa-ti mai fie rusine si o sa fie bine...

| Allecsa_4478 a răspuns:

Ai sa vezi ce fain o sa fie day dreaming
o sa faci totul din instinctlove struck

ai sa vezilove struck

pfff mult successmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...crede-ma e destul loc. e ca si cum va. ti jucahee hee nu faci nimic cu limba lui in gura ta, c nu i-o poti controla, pur si simplu o folosesti pe a ta in gura lui, incercand ca sa spun asa sa. l masezibig grin

| Miana_5887 a răspuns:

Cel mai bine e sa te lasi purtata de valwinking totul vine de la sine!