| ForYouu a întrebat:

Deci eu nu stiu sa sarut, am vazut peste tot chestii de genu "o sa vina de la sine.". La mine nu a venit, m-a sarutat de vreo 5-6 ori si cred ca nu m.am descurcat. La sarutul fara limba nu am nicio problema, dar cand intervine limba deja este o mare problema (nu stiu ce sa fac ). Si atunci cand iti baga limba in gura mai continua faza cu sarutul cu buzele ca mie mi se pare ca nu poti sa le faci pe ambele in acelasi timp? EXplicati.mi, va rog!

5 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Eu am avut primul sarut la 14 ani si abia acum la 18 ani simt ca intr-adevar stiu sa sarut. adica am avut nevoie de multa practica big grin... nu stiu, poste era pentru ca eram obsesionata ca nu puteam saruta. poate nu ar trebui sa te gindesti la asta, cu atit mai putin cind te saruti.

| Conficker a răspuns:

Nu trebuie sa-i atingi amigdalele cu limba, e de-ajuns 1 cm din limba sa patrunda in gura celuilalt, dar nu trebuie sa ramana acolo decat vreo doua secunde, asta pentru inceput. Cand o sa fiti pe punctul de a ajunge-n pat n-o sa te mai gandesti la asta, lucrurile vor fi ma... fierbinti.

| ForYouu explică (pentru Conficker):

Am 15 ani, nu ma gandesc la sex happy... poate el se gandeste pentru ca are 18, dar eu nu vreau s.o fac de la varsta asta, poate pe la 18. Asa ca as vrea sa raman la partea cu sarutul. Si explicati.mi ce fac ambii parteneri.

| mat31new a răspuns (pentru ForYouu):

Vrei sa participi la ceva concurs de esti asa interesata de instructiuni? nu trebuie sa iti faci probleme pentru lucruri intime care le faci cu partenerul, pentru ca persoana si momentul conteaza mai mult decat felul cum o faci. si inca ceva; unora le place cand fata e mai incepatuare, te face sa te simti special cand stii ca persoana iubita nu a mai avut pe altcineva, deci stai fara griji.

| darrio2007 a răspuns (pentru ForYouu):

Cred ca tu vrei sa faci asta doar ca sa stii cum se face.Dar la el nu te gandesti? Se aprinde mai repede ca tine.Si ii va fi foarte greu sa se opreasca inainte de finalizare.Ma refer la sex.Asa ca las-o mai usor cu excitarea.