| unaboona a întrebat:

Am o problema urgenta.cum pot afla cine ma suna cu nr ascuns... daca conectez telefonul la calculator este ceva program cu care pot afla? plzzz va rog e urgent am primit amenintari cu moartea de la acest nr ascuns.va multumesc

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Exista o singura solutie (cel putin gasita de mine) pana acum, cand te sacaie unul cu numar ascuns, indiferent de retea, iti activezi mesageria vocala si cand esti anuntata ca ai un mesaj (apel ratat) iti va spune si numarul.
Succes! happy

| greenmile00 a răspuns:

Daca s-a lasat cu amenintari cu moartea... chiar si in gluma, e treaba serioasa. Este caz penal, daca anunti politia, ei au sa afle despre ce numar este vorba, in cazuri de genu operatorul de telefonie este obligat prin lege sa dezvaluie numarul apelant.

| FreakyFred a răspuns:

Http://hackpedia.info/viewtopic.php?f=39&t=8247.
aici explica cam tot ce trebuie sa stii