| Chrisstine a întrebat:

Am o relatie cu un baiat. suntem atat de diferiti.credeti ca va merge relatia? deoarece ne iubim enorm de mult chiar daca suntem diferiti:X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce sa nu mearga?
Fiecare are ceva nou de invatat de la celalalt,descoperiti unul in altul o lume noua despre care nu stiati nimic,tu,lumea lui,el lumea ta!
Gandurile si ideile voastre in loc sa fie aceleasi se vor completa, ce poate fi mai bine?
Sa ai curaj si sa infrunti orice, diferentele nu indeparteaza oamenii!
Iubiti-va mult si mult noroc!

1 răspuns:
| cecilia12 a răspuns:

Ai auzit ca opusii se atrag? Pi este adevarat, va iubiti si sunt sigura ca nici unul din voi nu ar fi dispus sa strice relatia. Dar totusi ca sa nu va certati di oarecare motiv incearca sa te interesezi mai mult de ce ii place care sunt hobbyurile lui si altele. Nu uita daca e iubire nu va desparte nimeni.