| Anda_4662 a întrebat:

Am o relatie de 4 ani cu un baiat pe care il iubesc enorm. Problema e k de un an si ceva ne certam in continuu am facut tot ce s-a putut. Eu sunt foarte geloasa din orice si el e foarte orgolios, cu toate astea ne-am si inteles. Am avut saptamana trecuta o problm destul de grava ce ne privea pe amandoi si ne-am inteles extraordinar a fost ca la inceput apoi iar ne-am certat pentru ca a facut un gest urat. In seara asta cand am venit de la scoala ne-am certat putin. El s-a enervat si s-a suparat incat i s-a facut rau si a lesinat. l-am dus acasa am stat cu el pana sa linistit si am plecat. Nustiu ce sa mai fac am lasat mereu de la mine si nu ma pot schimba si el a facut multe. Ne iubim enorm si oricat ne-am certa vom ramane toata viata impreuna. Spuneti-mi ce sa fac sa fie bine va rog! Sau macar cum sa ma revansez weekend-ul asta, ma simt o ratata. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Daca de patru ani sunteti impreuna nu cred ca dragostea se va risipi usor voi aveti un zid indestructibil cerei scuze si daca poti organizeaza o cina romantika dar intre voi doi in oras acasa oriunde crezi u ca i-ar placea bafta multa

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Doamne ma fata ce te complici cu relatii lungi de tanara? acum o sa fie greu sa scapi de el...straight face

| DooM a răspuns:

A lesinat? laughingrolling on the floor are dreptate gagica daca estila sc estimica sa ai un pr de o asemenea duratawinking