| NebunaDupaRobert a întrebat:

Am o relatie de 8 luni si m-am plictisit el nu mai e afectos cu mine si sa distantat ce sa fac? sa ma despart?

Răspuns Câştigător
| TyTuS_4268 a răspuns:

Poi ce sa zic... daca tu nu il mai placi atunci. Dai verde (il parasesti) Sau zi ca nu mai e cum il stiai.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce s-a racit fata de tine, de ce nu mai e la fel?

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ţi-ai dat singură răspunsul. Baftă!

| MititiCa a răspuns:

Pai daca nu mai simtit pentru el nimic, nu are rost sa il amagestibig grin
eu zic sa pui puncthappy
succes:*:*

| ELLSSA a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te desparti de el cat mai repede pana nu incepi a prinde drag de el si apoi sa suferi mult prea mult.Mai bine mai devreme decat mai tarziu.Asa nu mai pui nici suflet si nu pierzi nici timp. Daca dupa 8 luni e distant, dar dupa un an crezi ca se v-a schimba?

| adrianajollie a răspuns:

Papuceii! sau luati o pauza si ii si explici de ce te ai decis sa faci asta
funda?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dai papuci! Bafta!