| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie la distanta dar perfecta, e tot ce mi-am dorit, ne iubim reciproc, totul e bine, numai ca eu uneori eu sunt paranoic si fac unele faze urate fata de prietena mea o fac sa se simta prost.

Răspuns Câştigător
| ContesaSiContele a răspuns:

Daca nu iti da motive sa crezi asta nu ai de ce sa iti fie teama,o sa se supere si ea vazand ca tu stai cu frica in san cu toate ca ea iti zice mereu ca nu se va despartiti de tine,e ca si cum ar vb degeaba...vb mai mult si depaseste frica asta (se zice ca de ce ti-e frica de aia nu scapi )asa ca la so mai usor, comporta te frumos nu fi exagerat de gelos si asa poti sa ai si o relatie la distanta.
am si eu o relatie la distanta pentru ca nu este in tara momentan, avem 6 ani impreuna si am ajuns la concluzia ca distanta nu conteaza,sentimentele sunt tot ce conteaza asa ca scapa de frica cat mai poti,un sfat pe care il urmez si eu vb deschis, fiti sincer nu o mintii si fa o sa se simta ca o iubsti chiar daca nu esti langa ea, va veni si momentul acela
succes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdaniftimie a răspuns:

Imi este frica ca o sa ne departim cu toate ca mi-a zis de multe ori ca nu o sa se intample asta straight face