| LoryM22 a întrebat:

Am o relatie stabila de cativa ani si dorim sa renuntam la prezervativ, nu vreau sa iau anticonceptionale-pilule.
Am vazut niste contraceptive fara estrogeni (am inteles ca nu sunt buni pentru organism si sunt foarte puternici)si vrea sa stiu cine folosteste Implantul sau Injectia contraceptiva. Ce parere aveti despre ele, daca le folositi cum va simtiti, sunt sigure, ce efecte secundare au si de unde le-ati procurat si cat costa? Sau alte metode care le cunoasteti si le folositi voi si va simtiti bine si sigure! Mersi frumos!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru asa ceva, trebuie sa faceti amandoi analizele, si sa le repetati la 3, si 6 luni... daca au iesit ok, si sunteti siguri de fidelitate, atunci puteti renunta la prezervativ! Sanatate si senzatii! Success!

kratos
| kratos a răspuns:

Nici o fata nu ne ajuta? happy

| LoryM22 explică:

Suntem f siguri de fidelitate...