| Karina_9366 a întrebat:

Am o rugaminte, sfatuiti-ma va rog cum sa fac, este un baiat ce-mi place dar nu stiu ce sa fac, cu toate ca eu am un prieten de aproape 2ani imi place acel baiat, dati-mi un sfat ce sa fac, pe care sa-l aleg pe prietenu meu nu-l mai iubesc dar tin putin la el dar de acel sunt inebunita, dau fundita pentru cel mai inteligent sfat

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vrei sa lasi cioara din mana pentru vrabia de pe gard... Vrabia o sa zboare, tu o sa ramai singura si atunci sa vezi necaz! De ce draga mea, vrei sa-ti bati cuie-n talpi singura? De 2 ani de zile,baiatul cu care esti nu te-a nemultumit cu nimic, a stat langa tine, ti-a demonstrat ca te iubeste.Ai vazut unul care ti-a placut si,gata,alergi dupa el? Multi iti vor place, sa stii, foarte multi.De fiecare data vei arunca ceea ce ai pentru ceva ce-ti inchipui ca ar putea fi mai bun? Tu decizi, oricum.Dar, fa-o in asa fel incat sa nu plangi la urma.Mult noroc1

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Tu nu-l iubeşti pe actualul.Stai cu el datorită obişnuinţei, iar atunci când v-aţi cuplat, a fost probabil un capriciu probabil cum este şi acesta pe care-l placi.
Orice decizie ai lua, ai grijă să nu îl faci să sufere pe actualul şi să nu cumva să suferi şi tu când o să realizezi probabil că băiatul după care eşti înnebunită nu te merită.

Baftă!

| TheSpecialOne a răspuns:

Greu de spus, cat de bine il cunosti pe cel de-al doilea? Este riscul ca acesta sa observe cat de inebunita esti dupa el si sa profite de tine.

| Karina_9366 explică:

NICI NUSTIU CE SA FAC, aveti mare dreptate dar totusi ce sa fac daca nu mai am acea atractie sa es cu actualu? cei drept nici pe celalalt nu-l cunosc prea bine, ideea e ca el ma place si asta stiu cel putin intrecut ma placea asta stiu sigur...nu am nici o idee cum ar fi mai bine de procedat, mersi de sfaturi