| ● Ďعw a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat sau nu stiucrying
Deci sunt cu pr meu de 8 luni...sil iubesc multlove struck dar a aparut un prieten a lui fratemiu cu care am vorbit.si acum am aflat cavrea sa fie cu mine da nu ma intreaba de curand pentru ca i-a zis gaby co sa-i spun nu...asta am aflat din arhiva fratelui meu.acest baiat stie ca n-am prieten pentru ca daca i-as zice ca da ar banui cine e si nu-i convine.treaba este ca si mie imi place de elsad si as vrea sa fiu cu elsaddar este pr meu la mijloc.si nu mi-a facut nimic rau ca eu sa-i facsad
Si nu stiu ce sa facsadoricum daca ma intreaba ii spun ca nu pentru ca nu vreau sa am prieten momentan.
Da ma simt naspa si fata de el si fata de pr meusad
Ce ma sfatuiti sa facsad?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Deci gandeste-te bine, tu pe prietenul tau il cunosti de 8 luni, e ceva timp, iar pe-astalalt.nu il prea cunosti, stii vorba aia, nu da pasarea din curte pe cioara de pe gard, dar in fine alegerea ta.

| StropiDeDor a răspuns:

Eu iti spun doar atat:Nu da cioara din mana pe vrabia de pe gard!
gandeste de 2 ori inainte sa faci o greseala! bafta multa!:*

| ● Ďعw explică:

Sunt 2 intrebari la fel asta si inca una.prima data na aparutstraight facesi acum cand so editezpasta nu aparuse nici dupa ce bagasem pag din noustraight facesi d asta am mai pus ink una

| Puxy:X a răspuns:

Totusi gandeste`te ca sunt 8 luni la mijloc sad poate ca in astea 8 luni a inceput sa tina la tine mult mai mult decat crezi...Pe prietenul fratelui tau il placi pe el il iubesti e o diferenta intre a placea si a iubi.
In locul tau nu i`as da mari sperante acelui baiat nici nu as iesi cu el cat timp prietenul tau nu b ti-a facut nimic sh ti-a demonstrat ca te iubeste dc sa-l ranesti asa de tare?
Totusi daca nu-l iubesti asa de mult pe prietenul tau nu stiu explica-i ca te-a indragostit de altu`l dar daca e ceva amical cu acel baiat eu zic sa nu renunti asa de usor la el...

Fa ce spune inima:*

pwwpikii:*:*:*

Baftttaa!

| Markus_4003 a răspuns:

Draguto iti va parea rau daca il vei parasi pe prietenul tau si la urma urmei cum poti zice ca iti place de dinsu daca tu ne povestesti ca il iuesti ft mult? Gindeste la el si ai sa vezi si el inca te crede ca tu il mai iubesti... rusine