| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Hi! :X.va mai amintit ca va povesteam d un baiat pe care il plac f mult? love struck e.acum iar va stresez c el laughing. Asea.deci: acum doua zile am vb cu el pe mess, si mi-a spus ca ma iubeste f mult, dar eu nu l`am crezut pentru ca mai demult mi-a spus ca nu ma iubeste.si el a spus ca atunci nu a vrut sa`mi spuna adevarul pe motiv ca eu nu-l cred. Si vineri, in ultima zi, l`am vazut la scoala la etaj unde invat eu, desi el mi-a spus ca in ultimile doua zile nu vine la scoala ca nu are ce face. Si acum nu prea ii mai dau atentie nici la scoala nici pe mess. Si de fiecare data, pe mess tot incearca sa se bage in seama cu minelaughing. Asta din ce am observat. Baiatul asta ma baga in ceata rau de tot. Nici nu stiu ce sa mai cred. thinking Voi ce credeti? ca a glumit cu mine sau ca spune adavarul?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu stiu ce sa cred. Poate ca te place. Poate s-a razgandit si a venit la scoala ca sa te vada. Si el probabil e indecis. Probabil ca vroia doar sa glumeasca dar chiar a ajuns sa ii placa de tine.

| Malvina24 a răspuns:

Poate ca nici el nu stie! Discuta serios cu el si nu-l mai evita! asa o sa fi intr-o lume paralela! da cartile pe fata! daca si tie iti place de el treci la atac! daca tu da-i cu rait! bafta@

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poate a spus asa doar sa iti vada reactia. Ai rabdare nu crede ca tot ce zboara se mananca, pe net se plictiseste si spune tot felul de minuni, vezi cum se comporta cand va intalniti fata in fata si pe urma trage concluziile.

| Te besk a răspuns:

Eu iti spun ca vrea sa te poarta pe detetul mic, vrea sa fii marioneta lui>Eu iti recomand sa ii da-i pace ai facut bine ca nu l-ai bagat in seama :Succes:-x pa pup

| enya_2583 a răspuns:

Incearca astfel: Fa-ti un Id nou, si date Drept o fata din scoalaa. Apoi Il intrebi parerea lui despre tine sau cum ar venii despre ea (ea fiind tu) laughing. Parerea mea...