| sorina18 a întrebat:

Mai devreme am iesit pe afara cu niste prieteni de ai mei sa jucam carti. Dupa vreo 10 minute a aparut si fostul meu prieten acolo si a inceput sa se joace si el carti cu noi.Se tot punea langa mine,imi zambea, cand facea cartiile si mi le dadea ma atingea usor de mana si apoi se uita la mine.
Suntem despartiti de o zi(el a pus punct relatiei pentru ca nu credea ca suntem potriviti)sad.
De ce credeti ca facea aceste gesturi?sad
Oare ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| BlueButterfly1970 a răspuns:

Asa fac toti...stai linistita ei dupa ce ne ranesc se lingusesc pe la noi...Incearca sa nu il bagi in seama sa ii arati ca nu`ti pasa, increderea este ptimul lucru:fii cu capul pe umeri nu te lasa dusa de vant.Arata`ioo pe Soriina adevarata.Succes,pusii! Funda?:*

| BlueButterfly1970 a răspuns (pentru BlueButterfly1970):

Mersii,sper ca te-am ajutat! :*

| sorina18 explică (pentru BlueButterfly1970):

Nu ai pentru ce:* si sa stii ca raspunsul tau chiar m-a ajutat:*

| BlueButterfly1970 a răspuns (pentru sorina18):

Ma bucur sa aud asta...Te pup :*

8 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Poate s-a gandit mai bine.Ce sa zic, da-i o sansa daca asta iti doresti.

| neutrino a răspuns:

Nu a reusit in alta parte si acum vrea sa se intoarca. Si tu, care esti o fata buna, ai sa accepti. Maine va pleca iarasi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-as mai da o sansa dar daca iar face asa..papa baiatu

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu trebuie sa crezi nimic, aici trebuie sa gandesti:iti da papucii si a 2-a zi te vrea iar cine stie cine l-a refuzat si in plus daca tu ai mai vrea sa continui ceva cu el nu asa ar trebui sa procedeze.

| Said16 a răspuns:

Dai cu jet
te-a parasit