| Sara2 a întrebat:

Am observat un lucru, barbatilor frumosi, le plac femeile brunete senzuale, si barbatilor care nu au un fizic tocmai placut le plac blondele, oare care e explicatia? am observat asta si la tv printre vedete, de exemplu brunetele sunt cuplate cu cei mai frumosi barbati, in timp ce blondele...au langa ele barbati urati

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E na, e doar o prostie asta nu e adevarat, mai gasesti tipi care prefera tipe urate si stiu sa iubeasca (ceea ce eu nu mai cred). Si inca ceva: in lume exista persoane care raman singure si nu au parte de nimic chiar daca isi dau silinta sa aiba ceva nu ajung la nimic.

| lolly a răspuns:

Barbati frumosi=frumosi la minte=destepti-> brunete
barbati urati=prosti la minti= ->blonde
Blondele sunt de sezon brunetele de viitor:X Ps :e noua formula By moi.happy

| Barbiiie95 a răspuns:

Acest lucru nu este adevarat.Sunt si barbati frumosi carora le plac blondele si invers.

| Ecea a răspuns:

Ai obsevat prost.
Este doar parerea ta personala.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Baiat urat= prost +
blonde=prostute => cuplul perfect!

| bia0000 a răspuns:

Asta nu este adevarat daca blonda e cu cap isi ia si barbat frumos si frumos si bogat
insa majoritatea prefera brunetele datorita zvonurilor
si bancul zilei:"esti blonda sau te faci?" si de aici reputatia blondelor este una rea

| EuSiCuMine a răspuns:

Pentru ca de cele mai multe ori baietii mai urati au mai multi bani si prefera blondele. Si na. nici o blonda nu refuza un card plin cu bani!

| ArtemisD a răspuns:

Eehhh.nu e chiar asa.Sunt si fete brunete care au langa ele niste.baieti nu chiar atragatori, dar uneori se intampla si cum ai spus tu.Sunt diferite cazuri.winking

| SorinaM30 a răspuns:

N`ai cum sa generalizezi.sunt fel si fel de cazuri. Cum ti se pare ca suna concluzia ta? laughing. Sunt preferinte peste preferinte, caractere peste caractere [N tipuri, sa-l citez pe Guess Wholaughing], deci nu pot sa`mi dau seama cum te`ai gandit tu asaa.tongue

| Sexulinafacsexpebani a răspuns:

Pai eu sun bruneta sexy si rea si ma plac toti barbatii cu bani.acum la tine nu stiu cum e... dar nici un barbat nu-mi rezista poate e din cauza ca eu folosesc crema de la Vichi "Sanatatea e frumoasa"