| Babyfuckyou a întrebat:

Am placut un baiat timp de 3 ani l-am iubit el nu stia si de anul nou 2013 a vrut sa fie cu mine a fost ok a fost primul baiat din viata mea am facut dragoste cu el. pana acum recent am pus o poza cu el pe fb sa stie lumea ca e iubitul meu ca e al meu si el s-a suparat si a vrut sa ne despartim happy si acum nu simt decat ura vreau sa-l fac sa simta durere sal lovesc unde doare mai tare vreau sa ma razbuin pentru tot ce mia fc si voi fetelor sau chiar si baietii va rog dati-mi idei + ne vedem zilnic si as putea sa le pun in aplicare big grin va rog plzz dati-mi idei si nu ma criticati nu sunt o pustoaica de 12 13 ani, am o varsta destul de mare am 19 ani

15 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai bine stai si uita-te la filmele tale indiene in continuare. Nu esti pregatita pentru "viata de afara" si o dovedesti cu prisosinta. Este chiar bine ca ai mentionat ca ai 19 ani nu 12-13, ca pe oricare din noi ne-ai fi indus in eroare altfel, eu personal nu stiu daca as fi zis ca ai macar 15. laughing
Uff, coace-te fata draga, la minte, ca tare ma tem ca de asta ai nevoie, in primul rand. straight face

| mona a răspuns:

Daca nu il intereseaza de tine nu cred ca il va durerea vreun pic ceea ce ai vrea tu sa-i faci, poti incerca prin a sterge pozele cu el si sa le inlocuiesti cu alt tip asa incat sa lase impresia ca sunteti impreuna

caramela
| caramela a răspuns:

Draga mea. daca el nu te-a iubit, indiferent de ce ai face tu, nu il va afecta, mai bine ignora-l si trateaza-l cu indiferenta. obligat ca el nu a pus suflet in relatia voastra si a dorit doar sa bifeze inca una la orizontala, apoi daca tu ai pus poza lui la profilul tau, visul s-a terminat, e clar ca erai doar o aventura.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce rezolvi, ma, daca il faci sa sufere? Se rezolva problema si esti fericita cu adevarat?
Asta e, i-a fost rusine cu tine si v-ati despartit.
Asa e in viata, stii? Te desparti, iar esti cu cineva, si pana la urma intalnesti alesul.

| e1xtz a răspuns:

V-ati despartit pentru ca ai pus o poza pe fb cu voi..hilar..si altceva, nu ai 12-13 ani, dar esti cam varza cum spunea cineva mai sus. Daca ii pasa de tinenu facea crize pentru un kkt..eu zic ca ti-ai luat-o nu o s afie nici prima nici ultima/. poate esti leu, scorpi..si esti mai razbunatoare.dar degeaba nu ai sa obtii nimic atat cat il lasa rece persoana ta.succes

| e1xtz a răspuns:

Dada.buna asta..sa ti-o tragi cu un prieten al lui si sa postezi..asta sigur l-ar oftica..dar..esti in stare..razbunarea are si un prethappy

| WildDream a răspuns:

Prin razbunare o sa-i arati cat de disperata esti si cat de mult te-a ranit el. E clar ca nu a tinut la tine daca s-a despartit de tine doar din cauza unei poze puse pe facebook. Cea mai buna razbunare e sa-ti vezi de viata, sa ii arati ca esti fericita in lipsa lui. Asta e singura chestie care o sa-l atinga, o sa-si zica uite ma eu nu am insemnat nimic pentru ea de e asa fericita dupa despartire.

| Fartie a răspuns:

La 19 ani ar trebui sa gandesti laughing

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Eu zic sa postezi pe net o poza/filmulet cu tine si cel nmai bun preten a lui in timp ce faceti sex! Sigur o sa-l doara smug

| SummerxD a răspuns:

Si eu am patit-o la fel! Parca ma regasesc in aceasta poveste! Sincer si eu am incercat sa gasesc idei sa il ranesc dar nu ajuta la nimic, pot doar sa te sfatuiesc sa fii vesela sa nu ii arati ca iti pare rau ca v-ati despartit, k si cum nu tiar pasa fai in ciuda cu comportamentul tau de fericita! Eu creed ca asta e cel mai bine!

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Pai in cazul asta, la varsta ta, esti varza.

| nika971 a răspuns:

Pur si simplu a vrut sex
e prea marunt lucru care l-ai facut tu ca sa se supere el
intindei o capcana, mintel cu ceva da ca fie fatal, prefate cal iubesti si loveste unde doare mai tare in inima.
insa dac nu te iubeste poti sa nu te spetesti iun zadar, arata-i ca esti mai fericita scapind de el, arata-i ca tu ai plecat de la el nu el de la tine.
sper ca te-am ajutat.

| IoanaZpp a răspuns:

Ia incearca sa te prezinti in fata lui cu alti baieti, sa-i arati prostului ce pierde!

| Lixuu a răspuns:

PUTEREA DE RESPINGERE SI IGNORANTA!
il vei lovii acolo unde il doare mai tare!
El nu isi da seama, ca a parasit o fata atat de draguta ca tine!

Totusi! sa te razbuni prin a-i face ceva rau, precum sa-l lovesti sau mai stiu eu ce tampenii, mai bine il tratezi cu ignoranta!

Asa isi va da seama ce a avut, si ce a pierdut. Daca chiar te iubeste, isi va da imediat seama ca tu valorezi mai mult ca toate femeile din lumea asta pe care le-a intalnit.

Sper ca ti-am fost de ajutor happy
Pa-pa :*

| Myno29 a răspuns:

Esti cam p.r.o.a.s.t.a. pentru varsta ta laughing)