| Mirela123yz a întrebat:

Aseara m-am jucat cu cu iubitul meu, el avand un server de cs doar ce il deschisese, era cineva acolo cu numele Nicole, eu i-am spus cine e si a zis ca nu stie pe nimeni dar sigur e baiat si eu i-am spus ca ala nu e nume de baiat. Au trecut cateva minute si el a scris acolo : Ba nicol ce lag ai laughing)
Eu m-am suparat, am iesit din joc si i-am zis ca eu nu ma mai joc, sa se joace cu Nicol aia cu care vorbesti.
El mi-a zis : cine vorbeste? Eu am chatul dezactivat.
Apoi discutia a mai continuat, eu spunandu-i ca de ce ma minte cand eu am vazut cu ochii mei ce i-a scris.
Aseara i-am zis ca nu mai vreau sa vorbim si i-am dat numai seen pentru ca, chiar m-am suparat ca m-a mintit pentru o chestie asa minora si i-am spus pentru una majora nu ai recunoaste niciodata. Dimineata mi-a lasat mesaj cu buna dimineata iubirea mea, eu i-am raspuns doar cu buna dimineata.
M-a intrebat daca inca sunt suparata si i-am zis ca da, am incercat sa-i explic iar situatia, el spunea ca de c as fi geloasa de la un joc nestiind ca e baiat sau fata si eu tot ii spuneam ca nu asta m-a deranjat, m-a deranjat ca m-a mintit. Si-a cerut scuze dar pentru mine asta nu a reparat nimic.
I-am spus in mesaj ca o sa ma gandesc la mine si la el sa vedem ce se intampla cu noi. Si el mi-a zis ca a inteles ideea si daca vreau ne despartim si mi-a zis sa-mi caut pe cineva pe placul meu daca el nu e. Dupa aceea am vb la telefon si mi-a zis sa ma gandesc ce vreau, i-am spus ca nu vreau sa ne despartim pentru ca il iubesc dar nu ma intelege si nici nu incearca sa o faca. Iar el mi-a spus ca eu nu-l inteleg pe el in nimic, ca cine ar mai fi geloasa ca i-a spus ca are lag pe cs, nestiind ce e in spatele calculatorului (fata sau baiat) si eu i-am spus ca am inteles ca am gresit ca am fost geloasa dar de ce m-a mintit, el tot spunea de gelozie si ca daca am vazut ca a vorbit de ce l-am mai intrebat si el a zis ca zici ca sunt un copil de 5 ani si ca nu inteleg nimic. Acum ziceti voi parerea voastra. Am vrut de mai multe ori sa ma despart de el, dar ceva ma tine, cand vorbesc cu el despre asta simt ca ma doare in piept si nu pot sa renunt la el.
Fundaa happy

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De acord cu @coookiedog, îi faci faze de copil prost de 5 ani care plânge după atenție. mă mir că-și mai bate capu cu tine

| Mirela123yz explică (pentru Adry05):

Numai sa jignesti stii!

| Adry05 a răspuns (pentru Mirela123yz):

Fix. Toată lumea ți-a zis cât de penibilă e problema ta, da clar la mine e problema că știu numa să jignesc. dacă numa prostii întrebi eu ce vrei să-ți fac? Numai fi proastă și nu te mai jignesc.

| Mirela123yz explică (pentru Adry05):

Pun ce intrebari vreau eu, poti sa le ignori, nu te a rugat nimeni sa vii sa mi raspunzi la ele.
Cat hate ai in tine, frustratule sau frustrato! :*

| Adry05 a răspuns (pentru Mirela123yz):

Pentru oameni proști mereu o să am hate

| Mirela123yz explică (pentru Adry05):

Poti incepe sa te hate-uiesti :*

| Adry05 a răspuns (pentru Mirela123yz):

O merge replica asta la tine la școala generală, dar am trecut deja de nivelu să mă deranjeze încercările astea de înțepături laughing îmi știu foarte bine nivelu și nu mă ating vorbele unei pipițe de 15 ani care abia a învățat să se șteargă singură la fund așa că ține-ți energia aia să mai găsești motive din care să creezi drame inutile. Hai nu-mi mai irosi timpul că nu stau să mi-l pierd cu nulitătți.

| DeathIncarnate a răspuns:

Ce drame, extraordinar

| LPCTSTR a răspuns:

Te comporti ca un copil de 5 ani, omule.
Eu, personal, dac-as fi avut o ipotetica iubita m-ar fi durut fix in c*r ca ea se supara ca i-am spus cuiva "vezi ca ai lag", hai sa fim realisti totusi...

| Mirela123yz explică (pentru LPCTSTR):

Pe mine m-a deranjat ca nu mi-a recunoscut cand i-am spus, a zis ca cica avea chatul dezactivat...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

A doua intrebare din care reiese ca esti instabila psihic.
Viziteaza un psiholog, ca tot la 10 ani ai ramas.

| Marius22222222222 a răspuns:

Tu nu stii cum sa te desparti ca sa ai liber la fostul ala de care ziceai ieri

| Mirela123yz explică (pentru Marius22222222222):

Ala de care ziceam ieri nu e fostul, si nu m-as baga in relatia lui sau sa ma bag cu el in seama

| barabuleharlau a răspuns:

Jucati si voi ceva mai misto, gen Call of Duty.