| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Am pus o intrebare in legatura cu ''nice guys finish last'' si imi pare rau ca n-am fost mai specific.Eu unul am inteles ca atunci cand faci sex si ai orgasm dupa partenera esti considerat ''a nice guy'' si un ''nice guy'' e vazut cam prost in societate.Dar nu inteleg ceva, nu e un lucru bun sa ai orgasm dupa partenera? Nu e bine sa te asiguri ca o satisfaci pe fata respectiva?

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Regula nr 1 a cavaleriilor in pat, intotdeauna lasa femeia sa se termine prima

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Chestia cu nice guys finish last are un double entrada. In societate multi spun ca tipi nice nu isi gasesc relatii pentru ca femeile prefera golani. Lucru care nu este nici adevarat nici fals.
Apoi la chestia cu terminatul in pat, in timpul actului sexual, de obicei barbatul termina al doilea pentru a isi satisface pe deplin partenera inainte, asta daca poate sa se tina atat.
Succes!

| fishpstnebunu a răspuns:

Ba da