| Dominicc a întrebat:

Ce gen de baieti preferi? Bad boys, good guys sau nice guys. si de ce?

Intrebare simpla.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii buni, la locul lor, dar cu personalitate.De asemenea,este bine sa aiba ceva tupeu,atat timp cat este in limita bunului simt si bine calculat(pentru ca, pana la urma, in ziua de azi nu faci nimic fara tupeu). Deci tupeu in sensul bun al cuvantului.In concluzie, prefer baietii care sa aiba putin din fiecare, care sa aiba un echilibru in toate.

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Bai ce naibii? Cine naibii isi face de cap? Imi apare ca am distribuit intrebarea pe facebook cind eu habar n-am sa fi facut asa ceva.

| Dominicc explică (pentru harciog):

Habar nu am. Nu prea am mai intrat pe ste. s-a umplut cu intrebari banale rau

| Roza21 a răspuns:

Mai in pat sa fie rau dar asa ca personalitate vreau sa fie si good si nice pentru ca asa nu o sa ma plictisesc niciodata de el si pentruasta eu il iubesc acum

| VIPlidia a răspuns:

Good boys...ce conteaza frumusetea,banii sau rangul social? Om cu suflet si iubitor sa fie,alceva nu ti-ai putea dori,poti avea tot ce iti doresti daca unul ca el se uita la tine!
Cel rau? Poate sa aiba bani, de toate, da nici prin gand nu ar trebui sa ne treaca sa suntem unicele fete care e langa el...are mii si mii!
Nice boys? Da, de ce nu, dar nu exista specificare de bad sau bood boys!

| Styleno a răspuns:

De obicei ma atrag aia badstraight facenu stiu ce.i cu mine.

| LotteCharlotte a răspuns:

Nice guys :d.

Sa aiba un aer misterios b-), sa fie dulci si simpatici, sensibili ca o fata, emotivi si sinceri day dreaming. Cam genul asta l-as prefera eu.

| UatDăFac a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xfeys7Jfnx8
Deci bad guys care sa stie cand sa fie si nice :) [ok poate cam exagerati baietii aia din videoclip]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Sa aiba un pic din toate.In felul asta nu o sa ma plictisesc.happy