| mihai_7264 a întrebat:

Am reusit sa cuceresc fata de care imi place, dar nu stiu ce subiecte sa abordez cu ea, s o fac sa rada, funda!

Răspuns Câştigător
| AnNéVidoff a răspuns:

Pai vorbeste cu ea orice...esti inventiv tu...dar nu uita o chestie...iti place de ea nu? Spune-i cat de handicapat erai in copilarie si ce faceai tu...sau ce vise ai avut...prietena mea s-a pisat de ras...si inca o chestie...vezi daca tie iti iese...fi sensibil... ceva sa ii arate ca tii la ea...ca stii cum e...o fata are bani...are baieti prin jurul ei altii in afara de tine... poate si mai frumosi...fi special pentru ea... daca nu poti...invata sa iubesti...cu placutul nu ajungi nicaieri daca nu ajungi sa iubesti...ce sa abordezi cu ea? Fi amuzant... spune-i de traznai din copilarie...de vise...amuzante...ciudate...triste...o fata stie ce sa faca... sper sa fi ales una cu capul pe umeri care sa rada nu sa vrea sa vada realizari in materie de bani sau muschi...in mare despre tine... apoi intra si in spatiul ei pana isi da drumul...arata-i ca esti special...o sa vezi...gandeste asa intotdeauna:"Daca as fi fata, ce as vrea sa aud?"... evident asta daca va potriviti... daca nu...macar ai incercat si vede asta rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi cu ea la Teatrul de Comedie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai reusit s-o cuceresti, dar nu esti in stare s-o faci sa rada? Nu ti se pare cam... hm, imposibil?

| Me01 a răspuns:

Afla ce ii place, întreab-o cum se distrează. După ai sa o faci sa rada, din vb in vb o sa vina de la sine totul.

| Burlacu006 a răspuns:

Spune-i asa.ce ochi frumosi ai..pacat ca se uita unu spre celalalt

| robi1990 a răspuns:

Lasa rasu, intalneste-te des cu ia sarutativa, de astea

| HeLeFTWz a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa o faci sa rada foarte mult, NU EXAGERA cu rasul sa o sa te lase, cand o vezi incepe o discutie, daca discutia este cam seaca incepi cu *cica se duce unu la gigel si zice... etc* intelegi? nu incepi direct cu *hai sa-ti zic un banc* ca daca mormaie o sa fie cam nasol.