| Kkosmyyn96 a întrebat:

Cum stiu ca ma place o fata? Vorbesc cu ea o fac sa rada dar nu stiu daca ma place radem impreuna,,,,, dar nu stiu daca ma place? Cum sa procedez sa o cuceresc ...Imi ziceti va rog multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Anyyx a răspuns:

Cosmin eu cred ca si fata te place fiindca si eu sunt fata si cand ma simt bine cu un baiat (cand vorbesc cu el) este un sentiment de placere...Eu iti spun sa incerci sa o intrebi daca ar vrea sa fiti impreuna...>big grinRaspuns:Analove struck

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ohho.Îţi poţi da seama în multe feluri dacă o fată te place.Trebuie doar să fii atent şi perspicace.Priviri fugare,atingeri ''întâmplătoare'',zâmbete deosebite,fâstâceala în prezenţa ta,încercarea de a se da mare(da,se aplică şi în cazul fetelor!), stângăcie, etc

| Kiddx3 a răspuns:

Pai ca s-o "cuceresti" iti sugerez inainte sa va imprieteniti bine, apoi poti s-o inviti la un suc sau ceva thinking Dar sa nu te dai mare smecher in fata ei -_-". Sunt fata si, crede-ma, fetele urasc asta big grin. Daca accepta sa va cuplati (daca asta vrei) inseamna ca te place suficient incat sa il refuze pe altul ^^.