| anonim_4396 a întrebat:

Am sa pun o intrebare stupida si pentru baieti si pentru fete cum se manifesta starea de indragosteala?laughing vreau raspunsuri din amndoua taberelelaughing si cum arata-ti voi sentimentele fata de cealalta persoana?

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Urla hormonii in tinelove struck si sare partenerul pe tine si faceti sex nebun toata noaptea; xlove strucklove strucklove struck

| Marius2011 a răspuns:

Poi seintimentele nu se arata doar prin cuvinte. ci si prin fapte depinde cum te comporti. ca nu toti baieti si fetele sunt la fel. depinde de fiecare

| FireNinja a răspuns:

E minunat pana ce esti refuzat laughing dupa aia iti e prea frica sa mai incerci odata laughing

| skzstyle a răspuns:

Fireninja ai dreptatelaughing) tot e bine si frumos pana te lasa cu ochii in soare si vrei sa stai singur toata viata laughing.

| Lavymee a răspuns:

Poi in primul rand te gandesti toata ziua la aceea persoana si ai face orice ca sa fi alaturi de ea.Si uneori mai simtit si ceva fluturashi prin stomac :X chiar daca unii zic ca nu e adevarat...eu iti garantez ca etongue