| PisSsy a întrebat:

De ce unii baieti nu`si arata sentimentele ...si de multe ori inseala chiar daca tin foarte mult la persoana de langa ei ?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cei care inseala nu isi iubesc jumatatea, asta din cauza societatii in care suntem multi din ei/ele se prostesc si fac sa sufere alte persoane.

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Ciudat, eu gandesc asemenea despre unele fete. E trist oricum, ce se intampla...

| PisSsy explică (pentru Supps):

Da si fetele sunt de vina..., dar sa stiti ca si fetele au acceasi parere despre baieti... dupa cum se vede.tongue

| cristi0005 a răspuns:

De cele mai multe ori inseala pentru ca acasa nu li se ofera niste lucruri si de aceea cauta si in alta parte