| CapacDeBere a întrebat:

>Buna!big grin< am o intrebare pentru baietibig grin.De ce la unii baieti le e rusine sa isi exprime sentimentele in fata unei fete?

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

De orgoliosi ce sunt.

| maki11 a răspuns:

Pentru ca le e teama de esec. Ca unele fete se cred superioare si daca te descoperi in fata lor, apoi fac misto de tine... Si nu e vorba de rusine, e teama de refuz.

| maki11 a răspuns:

@DoarMaryyya Am o intrebare pentru tine...ce faci daca un baiat de care tie nu-ti place incearca sa se dea pe langa tine, mai pe scurt, incearca sa cucereasca, iar intr-un final iti marturiseste ce simte pentru tine. Si repet, tie nu-ti place deloc de el. Ce faci?

| SamSon a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei mai emotivi!

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

De prosti ce sunt x(

Noi fetele inca nu mancam baietiwinking

| nicoleta44 a răspuns:

Deoarece sentimentele il invaluie si saracu de el se inroseste prea tare ca sa mai poata zica ceva