| Capicapi a întrebat:

Am sa va spun ceva, legat de cei care se drogheaza. In ianuarie am cunoscut un baiat frumos foc,dar ne ingrijit,eu find barbat si nu femeie,am vazut ca are telef la el stia sa vorbeasca, asa ca, i-am dat nr meu l-am sunat cand sotia mea era pl de acasa si a venit la mine s-a dus sa -si faca dus a stat mai bine de o ora in baie dupa ce a iesit a mancat neam uita la filme deoch, el find activ suta la suta am facut ce am facut noi dupa care a inceput sa se drogheze in fata mea fara nici o retinere.mentionez ca, eu nici tigari simple nu am fumat in viata mea. Dar ma rog l-am lasat sa-si faca danbleua.la cateva ore dupa mi-a cerut bani ca, se duce sa isi ia marfa dupa care revine. Noptile le petreceam ca si ziua dormeam 2 3 ore pe noapte din cauza lui.sotia find pl la parintii ei, ingrijea de mama ei care este la pat si asa eu eram liber sa fac ce vrea mai ales noaptea. La munca am un program lenjer asa ca, nu a fost probl.acest individ venind seara de seara aproape du-te vino a inceput sa aiba halucinati si un comportament grav asupra mea, cu greu il tineam sa nu ma auda vecini. De frica ascundeam cutite, sa nu dea peste ele, i-mi era frica dar culmea este ca, ma indragostisem de el. El find tatuat de meserie este frizer si a lucrat cu multe vedetete voafuri una alta. Un fel de stilist. Dar ce pacat de el ca, este in asa situatie nu vrea sa se schimbe.ma stors de bani, cand nu i-am mai dat se ducea face rost de bani, parcari cerseala sa i-si ia aceste substante. Culmea este ca, in jur de 7 8 chiar si 10 odata in cateva ore. Slabise tras la fata a dat pe str de un om din Alexandria unde acel om are afaceri, la ajutat l-a luat la el, si a vurut sa-i schimbe viata. La imbracat i-a dat telef scump, conditi etc. El a dormit o sapt acolo, cand a vazut ca, nu are ce sa faca la acest om de unde sa cumpere a plecat si nu sa mai intors. Am stat de mai multe ori de vorba cu el, dar spune, tu nu i-mi poti spune mie ce sa fac si cum sa fac. Nu-mi dai mie ordine. Vorbesti mult, ma enervezi etc. I-mi spunea ca, ma iubeste dar ma manevrat cum a vurut el. Pana la un punct cand nu i-am mai dat bani, si i-am zis vrei sa vi sa mananci si sa dormi fara umblat du-te vino. Sa suparat pe mine, si nu a mai venit de o sapt. Mam dus si l-am cautat pe str, apare si dispare multi drogati lau vazut el umbla cu alti drogati m-a mintit cu multe vorbe ce nu au fost adevarate. Nu stiu ce sa zic iubire cu mila amestecate in capul meu. Trebuie sa-l uit ca alt fel voi avea necazuri din cauza lui. Fie femeie fie barbat nu este bine sa te indragostesti si sa pui botu cu un asemene om. Deoarece ei nu se pot schimba, nu au sentimente, nu au inima, si nici recunostinta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce cauti aia primesti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Soția știe ca ești homosexual?

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit, ca ti-ai gasit peticul.
Cine se aseamana, se aduna!

| Mda01 a răspuns:

De la un om casatorit as avea milt mai multe pretentii, sa risiti tot ce ai pentru un drogat? nu este calea corecta.