| Alex_Skino_1994 a întrebat:

Salutare,Caut un film,sper sa ma puteti ajuta,va dau o descriere a filmului pe scurt:
Este vorba despre un cuplu casatorit care sunt in pragul de divort(inca locuiesc impreuna),Sotul este pompier si incearca sa-si salveze relatia,isi ajuta sotia intr-o zi cand aceasta este racita,isi arunca calculatorul, spala vase in fiecare zi.La locul de munca al sotiei un barbat ii face avansuri si intr-o zi pompierul(sotul) merge la acel barbat si ii spune sa nu-i mai faca avansuri sotiei lui.Sotia pompierului lucreaza la spital.

Atat imi amintesc din film,cred ca este gen dragoste sau drama (nu stiu exact), am cautat pe net dar nu am gasit filmul. Sper ca voi sa ma puteti ajuta happy

Răspuns Câştigător
| YouTrustMe a răspuns:

Cred ca la acesta te referi : Fireproof (2008) big grin

| Alex_Skino_1994 explică (pentru YouTrustMe):

Da,asa este, Multumesc happy

1 răspuns: