| Raul_2848 a întrebat:

Am sanse cu ea? De curand m-am indragostit de o fata, dar nu vorbim numa de o saptamana si cateva zile. La inceput totul pare perfect ma suna, vorbeam la telefon ii faceam complimente si pe mess totu era ok. Fata in fata era un pic parca schimata dar sa zicem ca ne intelegeam. Din cand in cand mai spunea cate ceva despre fostul prieten, desi cand eu am intrebat-o despre el a zis ca nu mai au nici o legatura (la fel le-a zis si colegilor lor). La inceput am auzit ca i-a zis la o prietena de a ei ca se simte bine de cand ma cunoaste si ca ii fericita. Insa astazi am aflat ca i-a zis unei rude de a ei ca ma place ca pe un amic si nu ca pe un prieten. Ce as putea sa fa acum? Credeti ca am vreo sansa la ea? Mie nu mi-a spus in fata nimic despre asta, dar stiu ca aceea ruda al ei nu m-ar minti happy

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai intreba-o pentru ca tu cu timpul ai sa ti mai mt la ea si ce ai s afaci>daca ea nu t place

vb cu ea si spune-i d c simti uh pentru ea:*

bafta

| alexaaa a răspuns:

Pai dc nu incerci sa lamuresti situatia? invit-o la un suc, si incetul cu incetul abordeaza subiectul si intreab-o.asa nu vei mai avea nicio indoialawinkingpoate ca ea se simte bine cu tine, dar daca vrei sa afli daca poti avea o relatie cu ea, poti afla numai intreband-owinkingsucces!

| hobe a răspuns:

Mai asteapta un pic, poate ca ea doar te place acum, ajut-o sa te iubeascawinking