| dydy22 a întrebat:

Am si eu 2 intrebarii pentru fete, 1 cat conteaza la voi sexul intr-o relatie si 2 preferati un baiat romantic sa va iubeasca cu adevarat sau unul sa arate bine

Răspuns Câştigător
| Summer Memories a răspuns:

1. Sexul conteaza intr-o relatie, dar mai importante sunt respectul, intelegerea, iubirea.
2.Prefer un baiat care sa iubeasca cu adevarat, din astia care arata bine gasesti peste tot, insa unul sincer mai rarwinking

12 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Conteaza si sexul dar cred ca mai mult conteaza respectul.intelegerea.iubirea.
Bineinteles ca imi doresc un baiat sa ma iubeasca cu adevarat!

| yanny`s a răspuns:

Conteaza dar farte putin. exista lucruri mai imortante decat sexul, cum ar fi intelegerea, respectul, comunicarea...

| andreea7520 a răspuns:

1) 50 % conteaza
2) un baiat romantic, sa ma iubeasca. normal e si sa arate bine happy

| Smarandica a răspuns:

1.Sexul intr-o relatie? thinking Nu ma grabescbatting eyelashes. Stau cu un baiat de 1 an si 4 luni si nu am facut-o:*.
2.CLar fara doar si poate ca prefer un baiat romantic :X sa faca gesturi dragute da neasteptate chestii mici dar care sa conteze:*

| Liada a răspuns:

1.si sexul e o parte de relatie. dar mai important e ceea ce simti
2. totul trebuie sa fie in echilibru

| gabriela_3062 a răspuns:

O relatie se bazeaza pe iubire, incredere si respect si asta cu sexul este o chestie minora! O fata care vrea o relatie serioasa ar prefera genul de baiat romantic care sa o iubeasca.

| Ys a răspuns:

1 pentru mine nu conteaza intr-o relatzie sexul
2 mai degraba un baiat care sa ma iubieasca decat unul frumos care sa se uite toate fetele dupa el si altele si eu sa fiu geloasa.Conteaza mai mult iubirea dar daca ai un baiat frumos si daca te si iubeste trebuie sa ai incredere in el ca nu se duce dupa alta sau aletele.

| sweetygirl a răspuns:

1 Conteaza dar nu stiu cat

2Prefer baiatul romantic si sa ma iubeasca cu adevarat, dar si fizicul, nu vreau un grasut alaturi

| smb a răspuns:

Sexul intr-o relatie conteaza dar nu atat de mult inca sa depinda relatia de sex.Comunicarea,respectul,aspectul fizic conteaza deasemeni dar si iubirea care consta in dragostea unuia fata de celelalt. Normal ca alegi pe cineva care sa arate bine nu rau...si pe parcurs descoperi calitatile si defectele, cat de romantic poate fi, si multe altele
Orice fata isi doreste un baiat frumos, sa arate bine, sa iubesca, sa fie romantic etc practic o fata doreste ca baiatul sa aiba toate calitatile.Nu cred ca isi doreste vreo fata sa fie batjocorita.
Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza si sexul.destul de mult. dar prefer romanticul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine sexul conteaza la fel de mult ca si celalalte lucruri. (vorbesc de o relatie serioasa). Si la intrebarea 2 prefer o imbinare intre cele spuse de tine, 50-50 :p

| deutss a răspuns:

Pai...sexul conteaza mult dar nu la fel de mult ca iubirea. dupa parerea mea mie imi plac baietii romantici care stiu sa iubeasca cu adevarat o fata.restul vine de la sinewinking